Liia Hypini teraapiad

Minu nimi on Liia Hypin (Delia)

Loe Geishade kursuse kohta infot siit

Liia (1)

Olen üks hing, kelle eesmärgiks siin maa peal, minu praeguses elus, saada iseendaks ja läbi selle aidata inimestel ärgata sügavast unest, vaadata ümberringi ja avastada enda jaoks imelist maailma, kus kõik on võimalik! 🙂

Kunagi noorena unistasin finantsmaailmas töötamisest ja omandasin ka kõrghariduse. Kuid elul olid minuga teised plaanid.
Ujusin pikki aastaid vastuvoolu ja kulutasin hulgaliselt energiat, kuid siis saabus tõehetk ja pidin oma elule uue pilguga otse silma vaatama.
Õnneks oli mul veel natuke julgust kuulata oma sisemist häält ja ma valisin omale uue teeraja mis on täis üllatusi, huvitavaid sündmusi ja õppetunde.

Olen rahulolev ja tasakaalus, ning vägagi õnnelik 🙂

Tutvu Liia tegevusaladega tema kodulehel  www.delia.eeDelia logo

Liia Hypin
tel: 56990979
info@delia.ee; www.delia.ee

 

Geishade saladused (seksuaalenergia piiritud kasutamisvõimalused). Praktiline kursus naistele
Seksuaalenergia, see on müstiline jõud, mis on ühtlasi ka meie baaseluenergia. Seksuaalenergia on inimkonna kõige elavam energia ja paneb kõik liikuma ja annab meile tohutu väe. Kuid alles siis, kui sellel energial on lubatud olla. Me võime rääkida ennem kõigest muust, kasutada erinevaid tehnikaid, proovida erinevaid lähenemisi elule, kuid lõpuks jõuame siiski tagasi seksuaalsuseni, selleni, millest ka meie oleme sündinud…….Loe kursuse kohta infot siit.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600