Süvaõppe kursuste kava ja info

Intuitiivse tajumise ja tunnetamise õpetus

Tegelikult me ei õpi midagi uut, vaid äratame ellu meie sisemise väe ja teadmised. Tuletame meelde kuidas ennast armastada, usaldada ja enda sees olevat väge oma kvaliteetse elu saavutamiseks parimal moel kasutada.

Kõik kuue astme edukad läbijad saavad sertifitseeritud diplomi Moskva Rahvusvahelisest Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast. Diplomid annab kätte akadeemia president Natalja Onufrieva, Eesti külastuste ajal.
Vaata lõpetajate pilte SIIT

Kursuse juhendaja on Teresa Mängel. 
Teresa Mängel on lõpetanud Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia, kus ta on saanud doktori kraadi. Tal on koolitamiseks spetsiaalsed täiendväljaõpped ja pühitsused Akadeemia õppejõudude poolt.
Loe lähemalt Teresa kohta siit
Loe kursuste sisu kohta siit
Mis on tegelikult selgelnägemine, loe selle kohta mida ja kuidas me õpime siit

KURSUSTE PÄEVAD – kõik kursused algavad kell 10.00 ning lõpevad orienteeruvalt kell 17.00
Üks kursus kestab 1 päev , hommikust 10.00 – kuni 17.00, vahest võib kauem minna, oleneb grupist.

Kodus jääb palju kodutööd ja harjutamist. Soovitan ka kirjandustja lisaharjutusi. Paremate tulemuste saavutamiseks vaja ka tööd iseendaga ja oma elukvaliteedi tõstmist.  Järgmine kursus õpilastega kokkuleppel. Umbes 3 nädala -1,5 kuu tagant võiks jätkata.
Vaata kodulehel kuupäevi ja anna märku, milline sobib.

Uued grupid  alustavad:

NOVEMBER
25. november 10.00 – 17.00

DETSEMBER
02. detsember 10.00 – 17.00 KURSUS TÄIS!
07. detsember 10.00 – 17.00

Järgnevad astmed kuni aasta lõpuni
4 aste  14. detsember  10.00 – 17.0

Järgnevad astmed õpilastega personaalsel kokkuleppel. 6 aste lõpetajatega kuupäevad kokkuleppel.Kui ette antud kuupäevad ei sobi, siis saab neid alati nihutada, liituda teiste gruppidega ja vajadusel teen tunde eraviisiliselt ja aitan järgi.

Kursuste maksumus: Alustama peab alati I astme kursusega. Järgmise astme kursusele pääsevad ainult eelmise astme kursuse läbinud õpilased. Antud hinnad on: privaatõpe  1-3 inimest grupis / rühmaõpe 6-8 inimest grupis.

I aste II aste III aste IV aste V aste VI aste
255/220 275/240 295/260 450/410 550/510 800

Registreerumine,tasumise kord ja soodustused
Kursustele registreerumiseks saada kiri aadressile  teresa@taevasjamaa.ee, kus on kirjas grupp ja aste, millisel kursusel soovid osaleda, samuti osaleja nimi, meiliaadress ja telefoni number. Lisaks palume ära märkida, kas soovid tasuda sularahas või ülekandega. Seejärel saadame Sulle ettemaksuarve ja kursusearve. Ettemaks on 70€ iga kursuse kohta ja kursuse arve siis vastavalt selle võrra väiksem.
 JUSARA OÜ  a/a EE811010220207984223

Kursusetasu peab olema laekunud vähemalt 2 päeva enne kursuse algust.

Soodustused

10% soodustust saavad osalejad, kes tasuvad ettemaksuna 3 astme kursuse maksumuse hiljemalt 1 nädal  enne I astme kursuse algust. Palume sellest soovist kohe registreerumisel teada anda.
15% soodustust saavad osalejad, kes tasuvad ettemaksuna 6 astme kursuse maksumuse  hiljemalt 1 nädal  enne I astme kursuse algust. Palume sellest soovist kohe registreerumisel teada anda.

Kordajatele
Kõik õpilased, kes on varem meie kursustel osalenud ja soovivad oma teadmisi üle korrata on samuti teretulnud. Kordajatele on ühe päevase kursuse maksumus  60€

Kursuste toimumise koht
Asume Tallinnas Põhja pst 21/1.

Teadlike kohtumisteni!