Kristallvoodi

Kristallvoodi

Kristallvoodiks kutsutakse  kristallvalgusteraapia mehhanismi (Chrystal Bed Therapy) mis on maailmas tuntuks saanud nimi.  Nimetatud teraapia töötab kolmikravi põhimõttel: muusika, kristallid ja värviline valgus.

crystaltherapyKristallvoodi tähtsaim osa on konstruktsioon. Selle liigendatud hoobade tipus on mäekristallid, mis toimivad kui looduslikud laserid. Nad suunavad kontsentreeritud kristallilist energiat keha seitsmesse energiakeskusesse.

Iga kvartskristall kiirgab teatud võnkesagedust ning kindlale tśakrale omast värvi.

Lamades selili massaaźilaual, paigutatakse sinu energiakeskuste ehk tśakrate kohale 7 erakordselt puhast kristalli. Seansi ajal kiirgavad kristallid valgust, energiat ja värve juurtśakrast kuni kroontśakrani, vilkudes kindlas rütmis.

Kuidas kristallvalgusteraapia mõjub?

Kristallvoodi teraapia  tasakaalustab ja puhastab sinu vaimset, emotsionaalset ja füüsilist keha, nõrgendab energeetilisi blokeeringuid ja suurendab heaolutunnet.
Parimad tulemused seansil saad, kui lubad oma meelel ja kehal täielikult lõdvestuda. Iga tervendusseanss on ainulaadne ja kordumatu kogemus. Seansi ajal võid tunda soojustunnet või surinat mõnes kehaosas. Tavaliselt tekitavad kristallid ülima lõdvestatuse ja rahu seisundi, nii et võid jääda ka lihtsalt magama ja tunda ärgates end tõeliselt värskena.

Info ja broneeerimine: Georg 5051997