Konstellatsioonid läbi muinasjuttude

Praktiline ja teoreetiline töötuba Maire Taska juhendamisel

 

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

tumblr_mdph8r9wsa1qhttpto3_1280Meie lemmikmuinasjutt on meie elu stsenaarium, mille järgi loome alateadlikult oma elu. Kõik müüdid ja muinasjutud mõjutavad meid rohkem kui otsesed sõnad. Muinasjutus saab lahendada inimeste probleeme.

Konstellatsioon, kus muinasjutu ja kangelase rolli valib inimene ise, näitab ära momendi, kust inimene enam väljapääsu ei näe. See on nagu ringiratast käimine, kus tehakse kogu aeg samu asju ega suudeta ringist välja hüpata. See on nagu veoautoga sõit mööda Venemaa Siberi teid, kus sa võib panna telliskivi gaasipedaalile ja rahulikult autos viina juua. Niimoodi me elame. Et sellest välja hüpata, on vaja vaadata ennast kõrvalt, läbi enda stsenaariumi.

Maire Taska jutustab oma kogemusest: „Klient, kes valis muinasjutuks Punamütsikese, ajas taga Hunti. Tema probleem oli sellest, et ta kogu aeg otsis mehi, kes olid agressiivsed ja maffiameeste moodi. Panime siis muinasjutu ülesse. On ema, vanaema, hunt, puuraidurid ja muidugi Punamütsike. Punamütsike ajab hunti taga, on juba aknalaua peal, Hunt teeb lõpuks kurja häält — aga puuraidurit ta üldse ei näe! On teistsugused mehed, aga ta lihtsalt ei märka neid! Finaalis märkas ta lõpuks puuraidureid ja minu teadmise järgi on ta nüüd leidnud rahuliku noormehe, kellega ta elab koos. Enam ta ei märka neid teist tüüpi mehi. Huvitav oli Karupoeg Puhh, mida me üles panime.

Kursusel saab vaadelda ka unenägusid. Kui unenägu on korduv ja ei mõista seda, siis konstellatsiooni teel võib aru saada, mis on unenäo sõnum. „Unenägude kohta oli mul ka üks konstellatsioonipäev ja tuli üks meesterahvas, kes rääkis loo emast, keda ta pärast insulti hooldas. Ema ilmus kogu aeg unes ja ta ei saanud rahu, käis kirikus, tellis palveid ja käis ka kalmistul — tegelikult ema ei tahtnudki muud öelda, et ta tänab ja on uhke poja üle. Me ei saa lihtsalt unenäo tähendusest aru, aga seda teades tekib vabanemine,” räägib Maire Taska.

Ükskõik, mis meetodit kasutada, aga oluline on saada kätte info, mis on jäämäe all peidus. Kui oleme info toonud teadvusesse, alles siis saab midagi ette võtta ja teha elus muudatusi! Läbi konstellatsiooni saame näha probleemi ja tunnistada.

Einstein on öelnud: „Hea meelega vaataks tõesti enda sisse, aga me ei saa probleemi lahendada selle mõttemaailmaga, millega me ta lõime.”

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid pole
Osaluspanus asendajale 20 eurot

Konstellatsioonitöös  saab osaleda kuni 4 inimest
Kursuse osaluspanus konstellatsioonitööle 150 eurot, koha garanteerib ettemaks 20 eurot arveldusarvele
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi)

REGISTREERI ENNAST SIIN
Kui soovid osaleda asendajana, siis kirjuta registreerumisel nime taha „asendaja”. Kui soovid endale tööd teha, kirjuta nime taha „töö”.
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa.

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600