Angelika Somelari ravimtaimed

” Elada täisväärtusliku naisena 40+” – Toetavad ravimtaimed. Loe infot siit.

Praktilised teadmised ravimtaimedest . Loe infot siit.

Olen Angelika Somelar. Akadeemiliselt hariduselt olen Tartu Ülikooli majandusmagister. Lõpetanud Tallinna Intuitiivteaduskonna, tegelenud ja omandanud loodusrahvaste taimetarkusi nii šamaanimaailma läbi, kui ka igapäevaselt seotud bioenergeetilise maailmaga, omandanud teadmisi Kiievi praktilise psühholoogia instituudis.
999713_670704732959913_1591195177_nHetkel ammutan lisatarkust taimede hingeelust Kalifornia ülikooli täiendkursustel. Inimeste koolitamisega olen tegelenud üle 20 aasta.
Armastus ravimtaimede ja sealt edasi taimede vastu  sai laiemalt alguse juba varajases lapsepõlves, kus mõlema vanaema hoolika silma ja käe all tarkuseid omandasin. Inimeste nõustamisega erinevate hädade ja vaevuste korral olen tegelenud pea 30 aastat ja seda nii Emakese Maa andide kui ka looduse erinevate vägede kasutamise läbi.
Lisaks nõustan kuidas luua endale kooskõlas loodusega oma tervendav aed ja kuidas loodusenergiaga ühte sammu käia.
Teostan energeetilisi puhastamisi kodudes, töökohtadel ja aedades, maastikel. Leian kodus/aias energiapunkte, mida arvestada, enda kasuks tööle panna.
Jagan lisatarkust ja nõu taimedega ravitsemise kohta ka individuaalsel vastuvõtul või grupiti koolitusi tehes.
Pakun teerännakuid, erinevaid ravimtaimedega seotud koolitusi, aitan leida sulle sobiva energeetilise taime, pakun lahendusi kuidas kasvatada ka nappides tingimustes tervislikku toitu. Alati tuleb kaasa infomaterjal, vajadusel droogid, salvid, või muud tervistavad tooted.
Õpetan ka taimi tundma, vajadusel jagan taimede näidiseid või istikuid, kui on soov oma taimevaru ise varuda.

Päikest
Angelika

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600