Jana Mölder – Tantsujooga

Tantsujooga ehk Shakti tants

Juhendaja Jana Mölder

 

fullsizeoutput_3164Shakti tants on teadliku tantsu vorm, mis on kombineeritud erinevatest tantsustiilidest, liikumistest ja rütmidest. Tantsujooga tasakaalustab, harmoniseerib ja ühendab individuaalse teadvuse universaalse teadvusega.

Shakti Tants koosneb kaheksast faasist, hõlmates endas nii pehmeid venitusi, dünaamilisi harjutusi kui ka vaba tantsu, lõdvestust ja meditatsiooni.

Tundi on oodatud on nii mehed kui naised!
Pane selga mugavad liikumist võimaldavad riided

Osaluspanus 10 eurot


Anna palun oma tulemisest ka eelnevalt teada e-posti aadressil:

Kui sa oled ennast registreerinud, aga su plaanid muutuvad, siis palun kustuta oma nimi ja anna teistele võimalus. Täname, et hoolid!

Jana Mölder

_dsc5272Jana Mölder  on energiline ja rõõmsameelne noor naine, keda võlus Shakti tants esimesest silmapilgust. Juba ammu, enne Shakti tantsuni jõudmist, käis Jana vaimset teed. Ta on õppinud ja praktiseerinud erinevaid õpetusi ja tantsustiile, mis kulmineerusid kokku Shakti tantsuks.

2014. aasta sügisel võttis Jana vastu tähtsa otsuse ja alustas teed Shakti tantsu õpetamiseks. Ta läbis Põhja Euroopa Shakti tantsu koolitusprogrammi Helsingis ja Itaalias ning nüüd on sertifitseeritud õpetaja. Tantsu ja enese täiendamise tee jätkub kogu aeg.
Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600