Hing, keha ja vaim

Kursuse eesmärk: praktiline töötuba oma terviklikkuse taastamiseks, hinge, keha ja vaimu vahelise kontakti loomiseks.

Kursust juhendavad Maire ja Helena Taska

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

Kontakt endaga on kontakt oma kehaga, hinge ja vaimuga. Erinevad usundid ja filosoofilised liikumised räägivad hingest, vaimust ja kehast kui kolmainsusest.

01+5th+dimension+-+soul+vibration+-+spirit+-+energetic+body

Tänapäeval hoolitseme sageli rohkem oma keha eest, unustades tihti hinge ja vaimu. Või kaldume teise äärmusesse: minnes vaimuga kontakti otsima, eemaldume hingest. Nii ühel kui teisel juhul kaotame oma terviklikkuse kontakti iseendaga. Ühendades kõik kolm saame terviklikuks.

Nägemus hingest, vaimust ja kehast on igal inimesel erinev, kuid vaimuga kohtuda on võimalik ainult siis, kui on olemas side oma hingega.

Need, kes on palju tegelenud vaimsete praktikatega, on kaotanud sideme oma hinge ja vaimuga. Võib juhtuda, et nad vaatavad mööda oma vaimust, otsides hinges midagi suuremat.

Mõningatel juhtudel on hing jäänud kinni lapsepõlve, seotud tollaste valusate kogemustega, inimene tunneb end eemale tõugatuna, solvumist ümbritsevate suhtes, kurbust. Inimsuhted kipuvad olema keerulised, on märgata „suurte laste” käitumist, vastutusest loobumist, vajadust hoolitsuse järele.

Kui hing on saanud väga haiget, on keha võtnud valu endasse. See on üks haiguste põhjuseid. Haiget saanud keha on suure pinge all. Konstellatsioonipildis on hing justkui puuris, kontakti asemel on pinge ja haigused. Psühhosomaatikaga seotu ja hinges lahendamata läheb füüsilisele tasandile.

Konstellatsioonidega kokku puutunud ja isiksuse kasvu kursustel osalenud inimestel on side hingega tugevam. Neil on jäänud leida veel sidet vaimuga. Konstellatsioonipraktika on näidanud, et läbi sidemete iseendaga on võimalik minna kaugemale ennast kaotamata.

Konstellatsioonitöö hing-keha-vaim teemaga tagab parema kontakti iseendaga, loob meile terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

Artiklid Maire Taskaga
GoodNews:Maire Taska kursus raha energiast vaatab……Loe SIIT
GoodNews:Maire Taska kursus näitab suhete seost …… Loe SIIT

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.
Osalemistasu 20 eurot

Helena Taska töö 120 eurot
Maire Taska töö 150 eurot
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee
facebook: taevajamaakeskus
infotelefon: 53838600