Himalaya (Austraalia)

Armastuse äratamine 
Loe infot kursuse kohta ja registreeri ennast siin

Elades julgusega ja kahetsuseta
Loe infot kursuse kohta siit

45784_434161392864_4843645_n1970. aastal otsustas Himalaya minna Indiasse sisemisele rännakule, et avastada erinevaid spirituaalseid teekondi ja meditatsioonitehnikaid, mis aitaksid leida elu sügavamat tähendust.

Ta oli jõudnud kõige madalamasse kohta oma elus ning ei leidnud oma elul enam mõtet. Just kõige raskemal hetkel tuli tema ellu Osho.

1976. aastal sai Himalayast Osho õpilane. Osho läheduses viibimine oli grandioossne, elumuutev kogemus Himalayale ja andis ta elule uue suuna. Uueks eesmärgiks oli nüüd iseenda tõelise olemuse leidmine.

Alates nendest maagilistest päevadest, 40 aastat tagasi, on Himalaya kirglikult pühendunud lõõgastumisele. Ta on jõudnud iseenda aktsepteerimiseni ja armastastamiseni just sellisena nagu ta on. Himalaya on ühenduses oma tõelise olemusega.
Vahepealsetel aastatel on ta elanud, töötanud ja mediteerinud mitmes Osho kommuunis üle kogu maailma, aidates teisi nende endi sisemisel teekonnal.

Ta on saanud väljaõppe keha tasakaalustamise ja sügavkudede massaaźis, holistilises massaaźis, colorpuncture’is, holistilises nõustamises ja Osho meditatiivsete teraapiate ja teadlikkuse tehnikate juhendamisel.

Himalaya toob iseenda spirituaalse kogemuse sügavuse igasse gruppi, et aidata ja toetada teisi inimesi leidmaks nende endi sisemise rõõmu ja tasakaalu.

Artiklid Himalayaga

GoodNews: Meditatsiooniõpetaja Himalaya juhatab endasse praeguses hetkes Loe SIIT
GoodNews: INSPIREERIV INIMENE! Vaimne õpetaja Himalaya: peame küsima küsimusi iseenda kohta! Loe SIIT
TallinnaTV: Video: India õpetlane aitab toime tulla hirmudega Vaata SIIT
Naisteleht: 
Eestisse saabunud Osho õpilane aitab depressioonist välja tulla Loe SIIT
GoodNews: Pühapäeval toimub vaimse õpetaja Himalaya kursus “Elades julgusega ja kahetsusteta” Loe SIIT

Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600