Hemi-Sync seansid Kristallitemplis

Paljud inimesed ei mäleta oma unenägusid ega suuda neid mõista või lahti seletada. Samuti võib olla raske kogeda meditatiivset ehk teadvuse muutunud seisundit. Tundub keeruline ja võimatu lõdvestuda ning meditatsiooniga alustada.

Hemi-Sync tehnika on üks lihtsamaid, mugavamaid ja meeldivamaid viise kirjeldatud seisundi esilekutsumiseks ja toetamiseks.

Hemi-Sync on lühend inglisekeelsest väljendist Hemispheric Syncronization, mis tähendab kahe ajupoolkera lainete sünkronisatsiooni ehk tasakaalustamist. Hemi-Sync tehnoloogia loojaks on Interstate Industries Inc, mille asutaja on Robert Monroe. 1950-ndate aastate algul alustas Robert uurimistöödega, mille tulemusena avastas, et kindlatel helilainetel ja -mustritel on selgesti äratuntavad positiivsed mõjud  inimese võimekusele ja potentsiaalile.

brainwave-graphicAvastust leidsid asjaolud, et kindlad helimustrid võimaldavad esile kutsuda teatud meeleseisundeid nagu näiteks: sügav lõdvestatus, une seisund, laiendatud teadvuseseisund, keskendunud tähelepanu kui ka mitmeid teisi lõdvestavaid ja rahustavaid meeleseisundeid.

Standartne helisagedus, mida kuuleme igapäevastest tehnilistest seadmetest (raadio, televiisor, telefon jne) on 440 hertsi. Hemi-Sync tehnoloogia abil kuuleme läbi spetsiaalsete kõrvaklappide mõlemasse kõrva üheaegselt toone helisagedusel, mis tekitab inimesel lõdvestunud ja rahuliku meeleseisundi, mille abil saab luua konkreetselt vajamineva seisundi.

Kuidas see toimib?

Hemi-Sync tehnika kujutab endast helilainete sekkumist ajulainetesse, kasutades kõrvaklappe, et CD-plaadilt konkreetseid helisi ajju sisestada, mille tulemusel tekib muudetav ajulaine sagedus ehk muutunud teadvuse seisund.

Sisestades kumbassegi kõrva teineteisest erinev toon erineva sagedusega, genereerib aju nende kahe helilaine põhjal ühe kindla ajulaine, mille vältel on ajul võimalik omandada ja töödelda informatsiooni täiesti uuel ning samas ohutul ja ülimalt efektiivsel viisil.

Erinevad teadvuse seisundid võimaldavad õppimisprotsessi ja mälu soodustamist kõigile, eriti ka neile, kel esinevad nii füüsilised kui vaimsed raskused, takistused ja/või häired.

Mida see tähendab ja kuidas meid aitab?

Kuna Hemi-sync teraapia võimaldab inimese ajul omandada informatsiooni täiesti uuel viisil, on võimalik muuta/asendada oma elu erinevad häirivad ja ebavajalikud mustrid ja programmid sellisteks nagu  soovime ja vajame.

Omandatav informatsioon annab selguse olemasolevatest takistustest ja muredest. Saadud informatsioon annab omakorda teadmise, mille tulemusena mõistame ja näeme võimalusi probleemide lahendamiseks või hoopis hakkavad olemasolevad mured tunduma suhteliselt tühistena või kergesti ületatavatena. Elu muutub lihtsamaks, kaob hirm ja tekib juurde enesekindlust.

Meeli on võimalik avastada, avardada ja tundma õppida, kasutades selleks erinevaid tehnikaid. Iseseisvalt mediteerima õppimine ja harjutamine on tihti aeganõudev ning vaevaline. Hemi-Sync teraapia aitab meditatiivseid seisundeid oluliselt kergemini saavutadaa, neid tundma õppida, omandada ning nendega tegeleda.

Kuna elame kirevas ja muutusterohkes ajas, vajavad inimmeeled tihti mentaalset tuge pinge all vastu pidamiseks ja muutuste vastuvõtmisel. Hemi-Sync programm on lihtne, kõikeandev, toetav ja edendav teraapia kõikidele, sõltumata sellest, millises arenguetapis või seisundis ollakse.

Seanssidel osalemine omab suurepärast ja konkreetset mõju elumuutvate otsuste mõistmisel, vastuvõtmisel ning täideviimisel. Lisaks on seansid toetavad igale inimesele, mistahes elustiili või harjumuste korrastamisel või täiustamisel. Seanssidel regulaarne osalemine võib olla otseselt elumuutev, sest võib alata vabanemine võõrastest programmidest, millega alateadlikult harjunud ollakse. Teadlikuna võime need asendada käitumismustritega, mis on meile sobivad enda eesmärkide saavutamiseks.

Kristallitemplis olevate kristallide koosmõju omab võimsat tuge, mis protsessi oluliselt võimendab.

Hemi-Sync meedias:

GoodNews: GoodNews katsetus! Katsetusega liitusid kuulsad ja andekad – Artjom Savitski, Martin Saar ja Joel Juht Loe SIIT
Naine24: Katsetajad kommenteerivad, kuidas mõjus neile kristallide toetatud Hemi-Sync teraapia Loe SIIT


Maa ja Taeva heaolukeskus

Põhja pst 21/1, Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600