Helirännak ja ühendus kõrgema minaga

Helirännak kristallkaussidega ja gongiga + ühendus kõrgema minaga 
Helirännakut juhendab Simo, ühenduse loob Irina
28. märtsil kell 18.00 – 19.30

Loe juhendajate kohta siit

Meie planeedi Maa peal on viimasel ajal toimunud väga järsk energiataseme tõus. Paljud inimesed on segaduses ning ei saada aru, mis nendega toimub, miks vanad käitumismustrid ei taha kuidagi enam toimida, miks tuntakse ennast just nii nagu parasjagu tundmas ollakse jms.

Mida teha selleks, et sellest nö emotsioonide kogust välja tulla?

Üks väga vana praktika (mõnus ja lihtne samal ajal) on meditatsioon ja helide kasutamine. Me suudame läbi oma füüsilise keha – aktiveerides erinevaid ajulaineid, saavutada erinevaid teadvusetasemeid. Sellel ajal aktiveeruvad ka meie näärmed, mis tavateadvuseolekus ei ole aktiivsed.

Kõik see toob endaga kaasa selle, et:

  • Sa suudad näha oma hetkeolukorda teise nurga alt
  • Suudad välja tulla ühiskonna poolt loodud kuvandist ja tundma hakata mis on just Sulle tõeliselt õige
  • Lased esile kerkida emotsioonidel, millest Sa võibolla ei olnud teadlik, kuid kandsid pidevalt oma kehas ja alateadvuses. Läbi nende vabanemise, toimub tervenemine nii mentaaltasandil kui ka füüsilises kehas
  • On võimalik tunnetada ära ja tugevdada kontakt Sinu kõrgema Minaga, hingega, Valgusega (ükskõik kuidas Sa seda nimetad), oma tõelise olemusega.
  • Suudad lõdvestada oma keha, vabaneda stressist ja palju muud, milleks hetkel valmis oled.

Meditatsiooni eesmärgiks on aidata Sul näha, kes sa oled. Meditatsioon on juhendatud Puhta kanali kaudu või Kõiksuse kaudu (nimeta seda, kuidas Sulle rohkem meeldib.  Igaüks saab just talle sobilikku ja sellel hetkel vajalikku kogemuse ning tervenduse. Mida suurem on Sinu ühendus Kõrgema Minaga, seda imelisemaks ja imesid täis Sul elu muutub, seda kergemini hakkavad täituma Sinu tõelised hingesoovid!

Võid tulla kohale oma taotlusega, millele soovid lahendust või vastust või lihtsalt tulla ja usaldada Kõiksust – Iseennast.
Meditatsioon on juhendatud läbi Valgusekanali. Simo aga suudab hetkeenergiad, mis meditatsiooni ajal valitsevad, viia helidesse ja see kõik aitab meie kehal veel suuremasse lõdvestusse laskuda.

Osaluspanus 20 eurot

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600