Helena Taska individuaalkonsultatsioon

Konstellatsioon on võimas teraapiavorm, mis võimaldab tõhusalt tegeleda mistahes haigussümptomite või korduvate mõtte- ja käitumismustritega. Konstellatsioonis muutuvad nähtavaks seosed erinevate inimsuhete vahel, kus saab tegeleda hingeliste ja füüsiliste traumadega, nt kaotusvaluga.

Igal süsteemil on oma kord, hing ja südametunnistus. Perekond on samuti süsteem kõigi oma reeglitega. Kui inimesel on perekonnas oma koht ja ta täidab süsteemi reegleid, annab süsteem elujõu ja kindlustunde. Kui süsteem on mingil põhjusel sassi läinud, siis on raske elada ja mõista kõike, mis elus toimub.

Kuidas toimub perekonstellatsiooni individuaalseanss?

Perekonstellatsiooni klassikalisest viisist võtavad osa konstellöör, klient ja assistendid ehk asendajad, kes protsessi ajal esindavad kliendile olulisi inimesi või muud energiat. Individuaaltöös kasutab konstellöör vastavaid nukke ja muid esemeid, et vajalikud detailid töös nähtavaks muuta ja esile kutsuda.

Esmalt kirjeldab klient lühidalt oma probleemi või teemat, millega soovib tegeleda. Pärast vestlust konstellööriga paigutab klient vastavalt oma murele esemed enda äranägemise ja tunde järgi väljale, millega konstellöör edaspidi tööle hakkab. Konstellööri juhendamisel lahendatakse hingetasandil kõik ilmnenud probleemid ja seosed. Protsess on kliendile täiesti turvaline. Seansi lõpus saab klient võtta üle kõik lahendused, tunded ja teadmised, mis töö käigus välja tulevad.

Helena Taska individuaalne konstellatsioonitöö kestab 1 – 1,5  tundi
Osaluspanus 50–70 eurot

Registreeri ennast vastuvõtule e–posti aadressil helenataska@gmail.com või telefonil 56676996

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja) A korpus 4. korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600