Helena Taska individuaalkonsultatsioon

Konstellatsioon on võimas teraapiavorm, mis võimaldab tõhusalt tegeleda mistahes haigussümptomite või korduvate mõtte- ja käitumismustritega. Konstellatsioonis muutuvad nähtavaks seosed erinevate inimsuhete vahel, kus saab tegeleda hingeliste ja füüsiliste traumadega, nt kaotusvaluga.

Killustunud hingeosade tagasitoomine
9. jaanuaril kell 12.00 – 17.00
Lisainfo ja registreerimine

Igal süsteemil on oma kord, hing ja südametunnistus. Perekond on samuti süsteem kõigi oma reeglitega. Kui inimesel on perekonnas oma koht ja ta täidab süsteemi reegleid, annab süsteem elujõu ja kindlustunde. Kui süsteem on mingil põhjusel sassi läinud, siis on raske elada ja mõista kõike, mis elus toimub.

Kuidas toimub perekonstellatsiooni individuaalseanss?

Perekonstellatsiooni klassikalisest viisist võtavad osa konstellöör, klient ja assistendid ehk asendajad, kes protsessi ajal esindavad kliendile olulisi inimesi või muud energiat. Individuaaltöös kasutab konstellöör vastavaid nukke ja muid esemeid, et vajalikud detailid töös nähtavaks muuta ja esile kutsuda.

Esmalt kirjeldab klient lühidalt oma probleemi või teemat, millega soovib tegeleda. Pärast vestlust konstellööriga paigutab klient vastavalt oma murele esemed enda äranägemise ja tunde järgi väljale, millega konstellöör edaspidi tööle hakkab. Konstellööri juhendamisel lahendatakse hingetasandil kõik ilmnenud probleemid ja seosed. Protsess on kliendile täiesti turvaline. Seansi lõpus saab klient võtta üle kõik lahendused, tunded ja teadmised, mis töö käigus välja tulevad.

Helena Taska individuaalne konstellatsioonitöö kestab 1 – 1,5  tundi
Osaluspanus 80 eurot

Toetava tehnikana kasutab Helena ka Psühhokatalüüsi

Psühhokatalüüs on väga kiire ja lihtne meetod, mis võtab väga vähe aega ja on tõhus töös nii laste kui täiskasvanutega. Väga oskuslikult ja tulemuslikult on Helena õppinud psühhokatalüüsi meetodit oma tehnikates kasutama. Psühhokatalüüs on justkui energialaeng või äratus organismile, et käivitada paranemise ja uuenemise protsess. See meetod aitab inimese ürgajust eemaldada soovimatu mustri ning asendada see kaasaegsema versiooniga, et elukvaliteet alustaks kasvamist.

Meetodi autor on Andrei Jermoshin Venemaalt, kes on kõrgema kategooria arst- psühhoterapeut. Psühhokatalüüsi meetodi lõi ta 23 aastat tagasi kui avastas, et patsientidel on lihtsam läbi seoste saada lahti paanikahoogudest, traumadest, hirmudest, kergematest ja raskematest psühholoogilistest seisunditest, sõltuvustest, sümptomitest.

Registreeri ennast vastuvõtule e–posti aadressil helenataska@gmail.com või telefonil 56676996

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600