Maire ja Helena Taska konstellatsioonid

Ühise konstellatsioonipäevaga alustab Eesti tuntuim konstellöör Maire Taska üliandeka noorkonstellöörist tütre, Helena Taskaga

 

Konstellatsioon on võimas teraapiavorm, mis võimaldab tõhusalt tegeleda mistahes haigussümptomite või korduvate mõtte- ja käitumismustritega. Konstellatsioonis muutuvad nähtavaks seosed erinevate inimsuhete vahel, kus saab tegeleda hingeliste ja füüsiliste traumadega, nt kaotusvaluga.

maire-ja-helenaPerekonstellatsioonid saavad uue hoo Maire ja Helena Taska koostööna, kus paljukogenud Maire Taska toel ja juhendusel on uutele väljakutsetele vastu astumas tema andekas tütar Helena Taska.

Igal süsteemil on oma kord, hing ja südametunnistus. Perekond on samuti süsteem kõigi oma reeglitega. Kui inimesel on perekonnas oma koht ja ta täidab süsteemi reegleid, annab süsteem elujõu ja kindlustunde. Kui süsteem on mingil põhjusel sassi läinud, siis on raske elada ja mõista kõike, mis elus toimub.

Perekonstellatsioon toimib järgnevalt:
Perekonstellatsioonist võtavad osa konstellöör, klient ja assistendid ehk asendajad, kes protsessi ajal esindavad kliendile olulisi inimesi või muud energiat.
Esmalt kirjeldab klient lühidalt oma probleemi või teemat, millega soovib tegeleda. Pärast vestlust konstellööriga leitakse asendajad, kes muudavad tegelikkuse nähtavaks. Selleks valib klient grupist esindajad oma suguvõsa liikmetele ja paigutab nad ruumis tunde järgi kohtadele, kus tekib teadja-väli, mille kulgemist saab klient kõrvalt jälgida. Sugulaste hingeesindajad hakkavad omavahel suhtlema/reageerima ning konstellööri juhendamisel lahendatakse hingetasandil kõik ilmnenud probleemid. Protsess on kliendile täiesti turvaline. Seansi lõpus võtab klient oma hingeesindajalt üle kõik lahendused, tunded ja teadmised, mis töö käigus välja tulevad.

Konstellatsioonitöös asendajana osalemine on tervendava toimega ka assistentidele. Teise inimese konstellatsioonis lahendatud sõlmed hargnevad kaudselt lahti ka assistendajal endal. Assistendina osalemiseks pole vaja eelnevat väljaõpet, sellega tuleb toime iga inimene. Assistendina osalemine on väärtuslikuks kogemuseks igale inimesele vaimse arengu teel.

Helena Taska konstellatsioonitöö 120 eurot
Maire Taska konstellatsioonitöö 150 eurot

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad
Osalemistasu asendajale 20 eurot
Koha tööle garanteerib ettemaks 20 eurot
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi)

REGISTREERI ENNAST SIIN
Kui soovid osaleda asendajana, siis kirjuta registreerumisel nime taha „asendaja”. Kui soovid endale tööd teha, kirjuta nime taha „töö”.
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa.

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja) A korpus 4. korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600