Krishangi Lila hääletoonimine

Krishangi Lila (Kai Kõivumägi) on tegutsenud mantra laulja ja hääleseadjana  juba aastaid

Loe õhtu kohta rohkem infot siit

August 08, 2012_Krishnagi_Web 900px_005

Laulmine on olnud Krishangi põhitegevuseks juba lapsepõlvest saati. Pärast klassikalise laulu kooli läbimist Norra Muusikaakadeemias, hakkas Krishangi otsima alternatiivseid laulu ja hääle koolitusi, mis aitaks tal teistmoodi taasavastada oma häält kui tal seni oli harjumuseks olnud.
Otsingud viisid ta Orlanda Cooki häälekoolitusele, kus ta õppis häälele lähenema erinevast aspektist – leia hääl omas kehas. Ka kursused Panteatri (Pariisis) juures aitasid mõista hääle laialdast kasutamisviisi.

Paar aastat töötas Krishangi hääleseadjana noortele näitlejatele Eesti Humanitaarinsituudis enne, kui elutee ta taas Eestimaalt eemale viis.

13321827_543165485870339_2029025945247040521_nViimased kaksteist aastat on Krishangi elanud lõuna Belgias asuvas vaimses kommuunis nimega Radhadesh, kus tegeleb mantrate laulmise ja vaimsete praktikatega Bhakti jooga traditsioonis ning jagab õpetajana oma teadmisi ka teistele.

Nende aastate jooksul on ta veetnud pikki perioode Indias, kus Krishangi Lila on ennast täiendanud india muusika valdkonnas. Indiast on saanud tema teine kodu, kus ta hing laulab ja vaim luuletab.

Krishangi Lila on välja andud ühe CD plaadi „Divine Love” („Jumalik Armastus” 2008).

„Laulmine ja muusika on mulle kui meditatsioon, mille läbi suudan suhelda kõrgemate ja jumalike sfääridega. See on kui sillaks minu ja nähtamatu maailma vahel. See on mu oskuseks anda ja võtta, kontakteeruda ja eemalduda kõigest ebaolulisest, see on mu võime kuulata ja kuulda”.

Osaluspanus 15 eurot
Soovitav eelregistreerimine, sest kristallitemplis on kohtade arv piiratud. Aga kui ei jõua registreeruda, olete ikka oodatud: info@taevasjamaa.ee, 53838600

REGISTREERI ENNAST SIIN

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600