Elada täisväärtusliku naisena 40+

Kursust juhendab Angelika Somelar, loe lisainfot siit.

12417550_520978648103933_4726375732501554943_n„Elada täisväärtusliku naisena 40+” on koolitus, mis vaatleb elukvaliteedi erinevaid etappe sellises tundlikus eas nagu üleminekuiga. Üleminekuiga võib puudutada naisi 35 aastaselt (indutseeritud enneaegne menopaus), kui ka 60–70 aastaselt, nii et vanusepiirid ei ole määravad.
Küll aga on määravaks see, kuidas iga naine saab ennast ise aidata, et tujud oleksid täis rõõmu ja naeru, nahk pakataks värskusest ning keha oleks valmis tangorütmis tuult keerutama.

Kursusel räägime mis asi see üleminekuiga on, mis sellega kaasneda võib ja kuidas sellesse suhtuda ning mida ette võtta näiteks järgmiste nähtuste esinemisel. Üleminekuajal võib esineda neuroose, veretulva pähe, kuumahooge, öist ja päevast higistamist, unehäireid, valusid liigestes, nahk muutub kuivemaks, peavalusi ja südamekloppimist.

Neist ja teistest asjaoludest võib tuleneda mitmeid terviseriske: võib tekkida probleeme uriinipidamatusega, luude hõrenemise oht, vererõhu tõus, südamehaigustesse haigestumise riski. Meeleolumuutused võivad lõppeda depressiooniga.

Kui need teemad puudutavad Sind, siis tule kuulama ja osalema! Kui veel ei puuduta, siis tea, et on võimalik ennast ka ettevalmistada, et ülemineku periood oleks pehmem ja sujuvam.
Praktiliste nõuannete ja näidete varal räägime, kuidas stessi haldamine, igapäevane toitumine, unekvaliteet ja loodus ning taimed meid seejuures abistada võivad.

Osaluspanus 23 eurot
Hind sisaldab lisaks 3–4 tunnisele loengule ka taimeteed pauside ajal ning loengumaterjale meilile
Registreerimine ja lisainfo: taimevagi@gmail.com, tel 56825258

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600