Trummitegu Arto Ukkoga

PÕHJAPÕDRANAHAST UUE AJA VALGUSE- JA ARMASTUSETRUMMI VALMISTAMINE

9. detsembril kell 10.00 – 17.00

Trummiõppe kohta loe siit

Kas oled unistanud oma trummist? Nüüd võid teostada oma unistuse. Meile tuleb Soomest külla trummimeister ARTO UKKO HÄMÄLÄINEN, et juhendada UUE AJA VALGUSE- JA ARMASTUSETRUMMI valmistamist. Vaata lehe alt pildigaleriid.

10414850_840894045996318_6224628113737167707_nKursusel valmistame Uue Aja Armastuse ja Valgusetrummi ning trumminuia

Oleme jõudnud tõusva Viienda Päikese aega ja siin on kõik võimalik. Arto räägib lähemalt sellest ajastust ja oma teekonnast. Kursusel on abiliseks Virko Kolulahti. Šamaanitraditsioonide kohaselt valmistas iga šamaan oma trumminuia ise enda valitud materjalist, sest sellega siirdub teadja südametarkus trummi edasi. Kui sul on umbes 30–40 cm pikkune, sõrmejämedune puupulk, mis ootab, et temast valmistataks trumminui, siis võta ta palun kaasa. Kui pole, siis tule kohale ja leiad vajaliku materjali meie juurest.

Trummitegu on määriv töö, mistõttu soovitame panna selga mugavad riided, mis ei karda määrdumist. Hiljem on võimalik trummile maalingud lisada ja jätkukursusel õppida trummimängu.

Päevakava:

Päev algab kell 10.00 tseremoonia ja trummimänguga. Alustame trummitegu kaare ja naha valmimisega. Kaare jaoks on olemas mesilasvahavärvid, mida võib soovi korral kasutada. Samuti on võimalik värvida vesivärvidega nahka. Ajakava võib muutuda, arvestades jooksvalt inimeste vajadustega.

Trummid ja trumminuiad valmivad umbes kella viieks

Soovi korral saad õppida trummimängu ja trummiga sõbraks saama Taeva ja Maa keskuse korraldatud trummiõppe töötoas Verioral 16. juunil. Kui sul veel trummi pole, siis tule kohale ikka. Trummimeister jagab harjutamiseks trummi.
Loe lisainfot trummikoolituse kohta siit

Osaluspanus trummivalmistamisel trummile läbimõõduga 39 cm 215 eurot
Osaluspanus laia trummi valmistamiseks 235 eurot

Koha garanteerib ettemaks 20 eurot
(Ettemaksu võib tasuda sularahas või arveldusarvele Kuuvärav OÜ LHV EE537700771001758499, selgitusse märgi trummivalmistamine)
Eelregistreerimine on vajalik, sest nii teab trummimeister materjaliga arvestada. Palume KINDLASTI teatada e-posti aadressile info@taevasjamaa.ee, millise suurusega trummi soovite! Jätke oma kontaktid, et saaksime vajadusel ühendust hoida.

 

Trummile on võimalik hiljem lasta Arto Ukkol joonistada maalingud, hind umbes 80 eurot

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600

Arto Ukko kohta saad lugeda siit