Trummitegu Arto Ukkoga

TEE PÜHADEKS KINGITUS ENDALE VÕI LÄHEDASELE

PÕHJAPÕDRANAHAST UUE AJA VALGUSE- JA ARMASTUSETRUMMI VALMISTAMISE TÖÖTUBA

Trummiõppe kohta loe siit

Kas oled unistanud oma trummist? Nüüd võid teostada oma unistuse. Meile tuleb Soomest külla trummimeister ARTO UKKO HÄMÄLÄINEN, et juhendada UUE AJA VALGUSE- JA ARMASTUSETRUMMI valmistamist. Vaata lehe alt pildigaleriid.
Loe juhendaja kohta siit

10414850_840894045996318_6224628113737167707_nTrumm ei pea olema just  samaanitrumm, see võib olla lihtsalt ka armastuse trumm. Kursusel valmistame Uue Aja Armastuse ja Valgusetrummi ning trumminuia. Trummi saavad kasutada kõik, kes soovivad trummihelide saatel ennast hästi tunda.

Oleme jõudnud tõusva Viienda Päikese aega ja siin on kõik võimalik. Arto räägib lähemalt sellest ajastust ja oma teekonnast.

Šamaanitraditsioonide kohaselt valmistas iga šamaan oma trumminuia ise enda valitud materjalist, sest sellega siirdub teadja südametarkus trummi edasi. Kui sul on umbes 30–40 cm pikkune, sõrmejämedune puupulk, mis ootab, et temast valmistataks trumminui, siis võta ta palun kaasa. Kui pole, siis tule kohale ja leiad vajaliku materjali meie juurest.

Tähelepanu! Trummitegu on määriv töö, mistõttu soovitame panna selga mugavad riided, mis ei karda määrdumist. Hiljem on võimalik trummile maalingud lisada ja jätkukursusel õppida trummimängu.

Päevakava:

Päev algab kell 10.00 tseremoonia ja trummimänguga. Alustame trummitegu kaare ja naha ettevalmistamisega. Kaare jaoks on olemas mesilasvahavärvid, mida võib soovi korral kasutada. Samuti on võimalik vatsavalt oma kunstimeelele värvida ka trummi nahka. Ajakava võib muutuda, arvestades jooksvalt inimeste vajadustega.

Trummid ja trumminuiad valmivad umbes kella viieks

Tule ja osale ka trummikoolituse lisapäeval, kus Arto õpetab trummiga tutvuma, seda enda omaks tegema ja lihtsalt trummi tunnetama. See kursus mõeldud kõigile, ka neile, kellel veel trummi pole. Kõik on oodatud.
Loe lisainfot trummikoolituse kohta siit

Kohapeal olemas kõik vajalikud materjalid ja vahendid trummi valmistamiseks. Kaasa võtta hea tuju. Vahepeal teem koos ühise lõunapausi.

Osaluspanus trummivalmistamisel trummile läbimõõduga 39 cm 230 eurot
Osaluspanus laia trummi valmistamiseks läbimõõduga 49 cm 250 eurot

Koha garanteerib ettemaks 30 eurot
(Ettemaksu võib tasuda sularahas või arveldusarvele Kuuvärav OÜ LHV EE537700771001758499, selgitusse märgi trummivalmistamine ja trummi suurus (suur, väike))
Eelregistreerimine on vajalik, sest nii teab trummimeister materjaliga arvestada. Palume KINDLASTI teatada e-posti aadressile info@taevasjamaa.ee, millise suurusega trummi soovite! Jätke oma kontaktid, et saaksime vajadusel ühendust hoida.
Ettemaksu mitteosalemisel ei tagastata.

Trummile on võimalik hiljem lasta Arto Ukkol joonistada maalingud, hind 120 eurot.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600

Arto Ukko kohta saad lugeda siit