Anu ja Triinu Tauli laulurännakud


Kohtume taas sügisel.

Meid ootab üks vahva rännak jumalike lauluhäälte ja pillihelide saatel

Kõlavad: kannel, torupill, parmupill, trummid, Kochi kellad, pikk vile (ülemhelide vile), helikauss, kuljused, kitarr, kandled, vilepillid, flööt jpm. 

8638395_GFUvlqEnne rännakut teeme koos ühistaotluse, mis teeniks meie kõrgemat hüvangut.

Õdede ühisesinemine on improvisatsiooniline, vastavalt publikule. Igal rännakul on kasutusel erinevad muusika- ja heliinstrumendid. Kahe õe jumalikud inglihääled, pillide ülemhelid ja kristallide kõrgvibratsioon loovad koosluse, mis viivad meid meeliülendavale rännakule – vaatame enda sisse ja loome võimsamat.

Anu ja Triinu Taul on Mulgimaalt pärit õed, kes kirjutavad ja laulavad omi laule, esitavad rahvalaule, mängivad erinevaid rahvapille ja peale koos laulmise tegutsevad erinevates muusikaprojektides.

Nende muusika ja laulud sünnivad loodusest, armastusest, inimeste olemusest ja millestki, mida me tavameeltega ei taju. Tutvu nende elu ja loominguga siin: www.anutaul.com  ja www.triinutaul.com.

Kaks õde kasvasid üles muusikute perekonnas. Isa oli torupillimeister, ema laulis ansamblis. Vanaisa  oli muusikaõpetaja ning meisterdas kandleid. Oli loomulik, et õed hakkasid juba põlvepikkustena isa järgi torupilli harjutama ning emalt saadud kuldsel häälel laulma.

Privaatne Laulurännak toimub Kristallitemplis lambanahkadel, kus kohtade arv on piiratud. Osaluspanus 22 eurot. Soovitatav eelregistreerimine:  info@taevasjamaa.ee
Kohapeal saab omandada ka õdede plaate ja isiklikult saada ka autogramm.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600