Tantsumeditatsioon Arne Lauriga

Tantsumeditatsioon ehk ajatu disko

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

694d0574ce034de1435bda6a5b6796cf

IGA SÕNA ON LAUL JA IGA SAMM ON TANTS

Tule naudi uue ajastu diskot!

Läbi maailma muusika rütmide ja rahvaste väelaulude teeme koos ühise sukeldumise spontaanses tantsu ja loitsu karusellis ehk tulemas on absoluutselt ajatu disko. Kasutusel visuaalefektid ja imeline muusika.

Tants vabastab pingeseisundist, mis on kõigest blokeerunud energia ja parendab arusaamist. Metsik ja vaba tantsuline liikumine meelepärase muusika järgi on hea võimalus lõõgastumiseks.

Tantsu ja tantsumeditatsiooni vahe on see, et tantsus on pingutus ja tegemine, aga tantsumeditatsioonis kõik liigutused juhtuvad. See on keha vaba liikumine muusika järgi, teda sundimata. Sel viisil vabaneb keha ebameeldivatest aistingutest, saavutades heaolutunde.
Vaid mõne lisa täiendusega on tants võimalik muuta meditatsiooniks. Jätkates tantsimist meditatsioonis saab unustada tantsimise ja muutuda osaks tantsust. Pole vaja teha midagi ega sundida, et mainitud seisund saabuks. On vaja lihtsalt lasta kõigel juhtuda.

Tantsimine tähendab enese avastamist, mille jooksul leitakse varem inimeses peidus olnud osad: emotsioonid, suhtumine ja mõtted. Tants on väljenduse vahend. Paljud müstikud on kasutanud tantsu sisemiste kogemuste väljenduseks, sest peavad sõnu vähe tähendusrikkaks. Nad arvavad, et sõnad võivad tekitada segadust.

Tantsumeditatsioon on loomulik hinge armastuse väljendus läbi laulu, muusika, rütmide ja kehalise liikumise. Me oleme nagu lapsed, kes mängivad kodu nii kaua kui see muutub mängust spontaanseks seisundiks. Ühis egregori tekkides kaob ahankara (vale ego). Grupis tantsides tekib grupienergia, kus tants ületab ego. Muusikarütm kutsb esile erinevad seisundid, isegi kui inimene pole meditatatiivses seisundis. Vastavalt muusikale ja hetke seisundile muutuvad erinevad ülevad tunded rõõmust kuni igatsuseni. Rütm mõjutab inimest mitmel erineval moel. See mõjutab südamerütmi ja hingamist, mis omakorda mõjutavad psühholoogilist seisundit ja aju tegevust.

Tants vabastab palju positiivset ja rõõmuenergiat

Loe Postimehe artiklit tantsumeditatsioonist SIIT

Osaluspanus 12 eurot
Registreeri ennast siin
Riietu mugavalt

VAATA VIDEOT!


Maa ja Taeva heaolukeskus

Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600