Airi ja Avo ühislaulmine

UUS ÜHISLAULMINE!!!
Airi Vipulkumar Kansar laulab India mantraid ja kitarril saadab Avo Laanemaa

13101511_1031299090294223_51091597_nKokku on saanud kaks vahvat inimest, kaks võimsat muusikut ja lauljat. Kõlavad kaks kitarri ja teised muusikariistad. Topelt kogemus, topelt nauding.

Mantrate lausumine või laulmine võib viia inimese paremale elule ja tervisele. Kuna mantratel on tugev rahustav toime, siis on nende korrapärase lausumise tulemusel kergem jõuda isikliku meelerahuni.

Osaluspanus: 10 eurot
Registreerimine: info@kritsallitempel.ee või telefonil 53838600

Minu nimi on Avo Laanemaa. Olen muusik, täpsemalt basskitarri mängija. Olen muusikaga seotud olnud terve oma elu.

airi bänd (17)Minu muusikutee algas juba enne viiendat eluaastat, kui ma ema soovitusel onudele ja tädidele laulsin populaarseid „Entel-tenteli” laule „Põdra maja” ja „Kivil istus väike konn”.
Kogu mu pere oli musikaalne, armastati palju laulda ja tantsida. 6 aastaselt alustasin lastemuusikakoolis akordioni õppimist ning seejärel  7 aastat viiulimängu.

Tänu pinginaabri soovitusele sai minust viiuliga  „bändimees“ Tartu kantribändis „Peegel”. Sealt algas ka minu basskitarristi kuulsusrikas teekond läbi  bändide „Tarrakuma”, „Põhjakonn” „Bassein”.

Jätkasin õpinguid Tallinna Georg Otsa nimelises Muusikakoolis, kus minust sai paberite järgi:  Estraadiansambli artist Basskitarrist – Avo Laanemaa.

Teekond jätkus Airi Allvee Tantsuorkestris, mis oli pooldunud „New Murphy Bänd`ist” ja ka ansamblis  „Monarh”. Ka laevamuusiku tööd sai maitstud mingil ajal. Veel palju erinevaid bände ja projekte on olnud minu elus. Üks viimaseid oli ansambel „Neogeen”, millega osalesime ka „Eesti Laulu” poolfinaalis 2013. aastal.

Palju kauneid lugusid on jõiudnud raadiosse  ansambli „AVARSUS” nime all, mida teen oma abikaasaga.

Hetkel laulame Airi Vipulkumar Kansariga India mantraid ja meil on palju plaane varuks.

Loe Airi, tema elu ning tegemiste kohta siit

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600

AIRI JA AVO ÜHISLAULUD